موضوع : احیای بافت تاریخی شیراز

به گزارش شیرازه، حیدر اسکندرپور شهردار شیراز در جمع یکی از محلات بافت قدیم این شهر اظهار داشت: تلاش مجموعه جدید شهرداری این است که به بافت تاریخی توجه بیشتری شود و هر چند در گذشته نیز اقداماتی انجام شده اما نگاه به آینده است و برای آینده برنامه‌ریزی می‌شود. 

وی با بیان اینکه برنامه جدی برای احیای بافت تاریخی شیراز از سال آینده آغاز می‌شود، گفت: تلاش بر این است که هویت شیراز در بافت تاریخی احیا شود چراکه هویت شیراز ویلاهای اطراف شیراز نیست بلکه بافت قدیم و تاریخی آن است. 

اسکندرپور افزود: احیای بافت تاریخی می‌تواند مردم را گرد هم جمع‌ و گردشگری را نیز تقویت کند و علاوه بر آن مشکلات خاص این مناطق نیز با کمک هیئت‌های مذهبی و کسانی که دل در گرو این مردم دارند، برطرف شود.  

شهردار شیراز با بیان اینکه باید به گونه‌ای عمل کرد که زندگی در بافت های تاریخی تسهیل شود، بیان کرد: تلاش شهرداری بر این است که ظرف 2 سال آینده این اتفاق بیفتد و نباید اجازه داد که مردم این مناطق به دلیل شرایط بد زندگی مهاجرت کنند. 

تماس با ما
پذیرش هتل
071-32244285
071-32244328
071-32244270


مدیریت هتل32228706

فکس32248056

ایمیلTaebHotel@chmail.ir

آدرس

شیراز،خیابان زند،خیابان رودکی،خیابان داوری
درباره ما
هتل آپارتمان تائب،با فراهم آوردن مجموعه ای زیبا و دلنشین به همراه کادری مجرب و مهمان نواز،در مرکز شهر شیراز(پایتخت فرهنگی ایران)و دسترسی آسان به ایستگاه مترو،مرکزهای خرید ،و مکان های تفریحی ،تاریخی،آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد.
کانال های اجتماعی